KONST / Litografier / Färglitografi 14534409
nr 1453 4409
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 84/360, Mosebacke torg. Färglitografi, bildmått: 45x55, yttermått inklusive ram: 64x72 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:40:48
7/3 10:30:41
1.100 kr
7/3 19:35:48
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg